ISO9001 LCD Screen Panel C080VAN02.2 TFT Display Module Orginal
Guangzhou Mingyi Optoelectronics Technology Co., Ltd.
Contact Now
Type TFT Brand AUO Size 8.0 inch Warranty 6 Months Part Number C080VAN02.2 Application Car LCD Screen Name TFT LCD Panel Car GPS Note: The LCD Screen Panels Are Precious And Fragile, Especially Car ...
Product Tags:
5" lcd panel
9 inch lcd screen