7.0 Inch LCD screen Panel AC070MD01 / TFT LCD Display Module
Guangzhou Mingyi Optoelectronics Technology Co., Ltd.
Contact Now
Type TFT Brand AUO Size 7.0 inch Warranty 6 Months Part Number AC070MD01 Application Car LCD Display Screen Name LCD Screen Panel Note: The LCD Screen Panels Are Precious And Fragile, Especially Car ...
Product Tags:
5" lcd panel
9 inch lcd screen